Lembaga Pengarah Dunia Ilmu Tijarah Sdn Bhd (DITSB)
Tuan Haji Mohd Jali@Jalil Bin Sany

Pengerusi Syarikat

Email :jalil@ilmutijarah.com

Encik Nordin Bin Ahmad

Pengarah Perancangan, Strategi & Operasi

Email :nordin@ilmutijarah.com

Normah Bt Ahmad

Pengarah Audit Dalaman, Pentadbiran & Sumber Manusia

Email :normah@ilmutijarah.com

Zaiton Bt Ahmad

Pengurus Pemasaran & Logistik

Email :zaiton@ilmutijarah.com

Tamrin Bin Rasyid

Pengarah Pemasaran & Logistik

Email :tamrin@ilmutijarah.com

Azhar Bin Ahmad

Pengarah Penerbitan & Pencetakan

Email :azhar@ilmutijarah.com

Norlee Bt. Mohd Jalil

Pembantu Setiausaha, Pegawai Pentadbir  & Sumber Manusia

Email :norlee@ilmutijarah.com

Hartini Bt Yusoff

Pegawai Pemasaran & Logistik

Email :hartini@ilmutijarah.com

Habibah Bt Salleh

Pegawai Akaun & Eksekutif Jualan

Email :habibah@ilmutijarah.com

Siti Sapura Bt Ismail

Ketua Unit Penerbitan & Typesetting/Design

Email :sapura@ilmutijarah.com

DUNIA ILMU TIJARAH SDN. BHD. (DITSB) telah ditubuhkan pada 9hb November 2007. Bermula 1hb Mei 2008 DITSB telah mengambil alih sepenuhnya perniagaan penerbitan, pengeditan, mencetak dan mengedar buku teks, majalah, alat tulis, sijil-sijil penghargaan serta membekal kelengkapan pejabat dan sekolah dari syarikat Dunia Ilmu Enterprise yang sebelum ini telah beroperasi sejak 1998.

DITSB sentiasa menjaga mutu dan keperluan pelanggannya dan sedia menerima apa jua pandangan yang boleh membantu dan mengembangkan bidang ini.

ANTARA PELANGGAN SYARIKAT :

Jabatan Agama Islam Pahang

Jabatan Agama Islam Perak

Jabatan Agama Islam Selangor

Jabatan Agama Islam Labuan

Jabatan Hal Ehwal Agama Islam Perlis

Persatuan Guru-Guru Sekolah Rendah Agama Jabatan Agama Islam Wilayah Persekutuan (PGSRA)

Majlis Agama Islam Wilayah Persekutuan Prasekolah JAIS (PRAJAIS)

Jabtan Agama Islam Melaka

Majlis Guru Besar SRAI Negeri Selangor

Persatuan Pengetua Sekolah Agama Menengah Negeri Selnagor

Koperasi Guru-Guru Agama Islam Selangor Berhad

Yayasan Islam Negeri Terengganu Berhad

Jabtan Hal Ehwal Islam Negeri Kedah

Tadika-Tadika di seluruh Semenanjung

Tabung Baitulmal Sarawak

SRA / SRAI/ KAFA Seluruh Negeri Selangor

Semua Sekolah Agama Menengah di Selangor, Perak, Pahang, Sarawak, Labuan dan Negeri Sembilan

Persatuan Guru-Guru Agama Rakyat Pulau Pinang

Jabatan Agama Islam Sabah

Pertubuhan Kegiatan Dakwah Islamiah Kelantan

Persatuan Guru-Guru KAFA Jabatan Agama Islam Wilayah Persekutuan

Hak Milik Penuh©2011 Dunia Ilmu Tijarah Sdn Bhd. No. Pendaftaran 795120-T. Dilarang menerbit semula kandungan tanpa persetujuan Dunia Ilmu Tijarah Sdn Bhd. Email:sales@ilmutijarah.com

Home ProdukPerkhidmatanProfil Hubungi Kami |

10-G-1-2, Jalan Dataran Selayang 2, Dataran Selayang, 61800 Batu Caves, Selangor Darul Ehsan, MALAYSIA.

Tel : 03-6188 9791 Fax : 03-6188 9796