Lembaga Pengarah Dunia Ilmu Tijarah Sdn Bhd
Tuan Haji Mohd Jali@Jalil Bin Sany

Pengerusi Syarikat

Email :jalil@ilmutijarah.com

 

 

 

Encik Nordin Bin Ahmad

Pengarah Perancangan, Strategi & Operasi

Email :nordin@ilmutijarah.com

 

 

Normah Bt Ahmad

Pengarah Audit Dalaman, Pentadbiran & Sumber Manusia

Email :normah@ilmutijarah.com

 

Zaiton Bt Ahmad

Pengurus Pemasaran & Logistik

Email :zaiton@ilmutijarah.com

 

 

Tamrin Bin Rasyid

Pengarah Pemasaran & Logistik

Email :tamrin@ilmutijarah.com

 

 

Azhar Bin Ahmad

Pengarah Penerbitan & Pencetakan

Email :azhar@ilmutijarah.com

 

 

Norlee Bt. Mohd Jalil

Pembantu Setiausaha, Pegawai Pentadbir  & Sumber Manusia

Email :norlee@ilmutijarah.com

 

 

Hartini Bt Yusoff

Pegawai Pemasaran & Logistik

Email :hartini@ilmutijarah.com

 

 

Habibah Bt Salleh

Pegawai Akaun & Eksekutif Jualan

Email :habibah@ilmutijarah.com

 

 

Siti Sapura Bt Ismail

Ketua Unit Penerbitan & Typesetting/Design

Email :sapura@ilmutijarah.com

 

 

Ada Cadangan?

Anda prihatin terhadap perkembangan web kami. Salurkan maklumat dan cadangan anda ke email kami di  sales@ilmutijarah.com, kami pasti mempertimbangkan cadangan anda.

 

 

TUAN HAJI MOHD JALI @ JALIL BIN SANY

 

Pengerusi Syarikat

Dunia Ilmu Tijarah Sdn Bhd

 

Mengikuti Diploma Pengajian Islam KPTI, Negeri Selangor disamping menjadi ahli professional Chartered Certified Accountant (FCCA).

 

Berpengalaman mengurus syarikat yang berkecimpung dalam pelbagai industri seperti pembuatan, pelaburan, perdagangan, perfileman dan insurans.

 

Beliau terlibat dalam perniagaan lebih kurang 40 tahun termasuk di Sabah dan Sarawak.

Beliau kini menjawat jawatan Pengarah Bebas Bukan Eksekutif di dalam sebuah syarikat PLC Malaysia.

 

 

 

 

 

Hak Milik Penuh©2011 Dunia Ilmu Tijarah Sdn Bhd  Dilarang menerbit semula kandungan tanpa persetujuan Dunia Ilmu Tijarah Sdn Bhd. Email:sales@ilmutijarah.com

Home ProdukPerkhidmatanProfil Hubungi Kami |

10-G-1-2, Jalan Dataran Selayang 2, Dataran Selayang, 61800 Batu Caves, Selangor Darul Ehsan, MALAYSIA.

Tel : 03-6188 9791 Fax : 03-6188 9796