Lembaga Pengarah Dunia Ilmu Tijarah Sdn Bhd
Tuan Haji Mohd Jali @Jalil Bin Sani

Pengerusi Syarikat

Email :jalil@ilmutijarah.com

 

 

 

Encik Nordin Bin Ahmad

Pengarah Perancangan, Strategi & Operasi

Email :nordin@ilmutijarah.com

 

 

Normah Bt Ahmad

Pengarah Audit Dalaman, Pentadbiran & Sumber Manusia

Email :normah@ilmutijarah.com

 

Zaiton Bt Ahmad

Pengurus Pemasaran & Logistik

Email :zaiton@ilmutijarah.com

 

 

Tamrin Bin Rasyid

Pengarah Pemasaran & Logistik

Email :tamrin@ilmutijarah.com

 

 

Azhar Bin Ahmad

Pengarah Penerbitan & Pencetakan

Email :azhar@ilmutijarah.com

 

 

Norlee Bt Mohd Jalil

Pembantu Setiausaha, Pegawai Pentadbir  & Sumber Manusia

Email :norlee@ilmutijarah.com

 

 

Hartini Bt Yusoff

Pegawai Pemasaran & Logistik

Email :hartini@ilmutijarah.com

 

 

Habibah Bt Salleh

Pegawai Akaun & Eksekutif Jualan

Email :habibah@ilmutijarah.com

 

 

Siti Sapura Bt Ismail

Ketua Unit Penerbitan & Typesetting/Design

Email :sapura@ilmutijarah.com

 

 

Ada Cadangan?

Anda prihatin terhadap perkembangan web kami. Salurkan maklumat dan cadangan anda ke email kami di  sales@ilmutijarah.com, kami pasti mempertimbangkan cadangan anda.

 

 

NORMAH BT AHMAD

 

Pengarah Audit Dalaman, Pentadbiran & Sumber Manusia

Dunia Ilmu Tijarah Sdn Bhd

 

Lulusan dari Cambridge School Certificate / MCE

 

Berpengalaman dalam bidang pengurusan kewangan di Kementerian dan Jabatan Kerajaan.

 

 

 

 

 

Hak Milik Penuh©2011 Dunia Ilmu Tijarah Sdn Bhd  Dilarang menerbit semula kandungan tanpa persetujuan Dunia Ilmu Tijarah Sdn Bhd. Email:sales@ilmutijarah.com

Home ProdukPerkhidmatanProfil Hubungi Kami |

10-G-1-2, Jalan Dataran Selayang 2, Dataran Selayang, 61800 Batu Caves, Selangor Darul Ehsan, MALAYSIA.

Tel : 03-6188 9791 Fax : 03-6188 9796